Przyjaciele

Janusz Dzięcioł - Poseł na Sejm VI i VII kadencji

„Trener tego Klubu wie, co oznacza poświęcenie życia dla sportu. Zna wszystkie tajniki kolarstwa szosowego. Manager- za cel stawia sobie profesjonalizację szkolenia sportowego dzieci w Polsce. Warto postawić na młodych ludzi, którzy chcą tworzyć sportową jakość- w skostniałych strukturach.”

Paweł Papke - Prezes PZPS. Wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce, Poseł na Sejm VII kadencji

„Trzymam kciuki za powodzenie OKK, bo właśnie takich inicjatyw potrzeba w polskim sporcie. Dodatkowo uważam, że warto doceniać te działania w sporcie, które dążą do jego profesjonalizacji. W przypadku szkolenia dzieci i młodzieży, kluby, które dbają o całokształt rozwoju zawodnika- są naprawdę warte uwagi."

Alicja Rutecka – Dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego Woj. Warmińsko-Mazurskiego

„Z ogromną sympatią i życzliwością doceniam pomysłowość i kreatywność osób pracujących na rzecz sportu. Takie osoby działają w Olsztyńskim Klubie Kolarskim. Mają wizję, wiedzę i pomysł jak realizować swoje plany. Posiadają duże pokłady energii, optymizmu i chęci do pracy. To wielka przyjemność takie osoby poznać i z nimi współpracować. Jedną z nich jest Pani Kasia Dzięcioł – Biełowieżec, która jest inicjatorem i założycielem klubu i wraz ze swoimi przyjaciółmi, wierzy w jego organizacyjny i sportowy sukces. Bardzo popieram inicjatywę powstania nowego klubu kolarskiego w naszym regionie i liczę na owocną współpracę. Kierownictwu, członkom i zawodnikom klubu życzę wytrwałości i sił do konsekwentnej realizacji misji. Życzę także przyjaciół i sprzymierzeńców, wspierających realizację planów i zamierzeń, tak aby dzięki Waszej działalności- kolarstwo na Warmii i Mazurach, odzyskało jak najwyższą rangę wśród innych sportów naszego regionu. Trzymam za Was mocno kciuki.”

Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice) – Mistrz Polski 2014, Wicemistrz Polski 2008 , 4-krotny Mistrz Polski na torze,2-krotny zwycięzca Złotego Pierścienia Krakowa, wielokrotny zwycięzca etapów w wyścigach klasy międzynarodowej.

„W Polsce są trudne warunki do trenowania kolarstwa. Na szczęście są osoby, które chcą trenować dzieci i poświęcać im czas. Z Jarkiem ścigałem się w jednym teamie. To bardzo dobry kolarz i trener. Kasia jest świetnym menadżerem. Potrafi też motywować i wskazywać odpowiednią drogę. Taki duet ma szansę wychować wartościowych zawodników. Trzymam za nich kciuki. Mogą również liczyć na moje wsparcie.”

Facebook